Álláshirdetés

Home / Kapcsolat / Álláshirdetés

A Nagyenyedi Bethlen Gábor Kollégium Alapítványa (NBGKA) pályázatot hirdet Menedzser Asszisztens (MA) munkakörre.

A munkavégzés helye: az NBGKA irodája, Nagyenyed, Bethlen Gábor u. 2. sz

Alapvető szakmai elvárások:
• Felsőfokú végzettség
• Kiváló kommunikációs készség írásban és szóban magyar, román nyelven
• Magabiztos számitógépes felhasználói ismeretek

Előnyt jelent:
• Jogi vagy gazdasági/pénzügyi végzettség
• Angol nyelv ismerete
• Tapasztalat, de az állást pályakezdő is betöltheti

Személyiséggel kapcsolatos elvárások:
• Proaktivitás
• Terhelhetőség
• Kreativitás és kezdeményezőkészség
• Logikus gondolkodásmód
• Jó szervezőkészség

Feladatok:
• Az alapítvány ügyeinek intézése az NBGKA elnökének vezetésével
• Kapcsolattartás társintézményekkel, hatóságokkal, hivatalokkal, cégekkel
• Fundraising
• Pályázatfigyelés, írás, bonyolítás, elszámolás előkészítése
• Az alapítvány honlapjának felügyelete, kezelése.
• Adminisztráció naprakész vezetése
• Alapítvány ingatlanjaival kapcsolatos ügyek intézése

Amit kínálunk:
• Kiváló munkakörnyezet
• Stabil jövedelem
• Elért eredmények alapján prémiumbérezés
• Szakmai fejlődési lehetőség

Fényképes önéletrajzzal, tanulmányokat igazoló dokumentumokkkal valamint motivációs levéllel az info@bethlengabor.eu email címen lehet jelentkezni 2019 június 25-ig. A motivációs levélben kérjük megjelelölni a munkabér igényt is.

Az állásinterjúra 2019 július 2-án, 10 órától kerül sor az NBGKA székhelyén.

A munkakör a 3 hónapos próbaidőben, napi ingázással is betölthető, véglegesítés esetén elvárás a nagyenyedi rezidensség.

Az NBGKA honlapján tájékozódni lehet az alapítvány tevékenységéről (www.bethlengabor.eu).

Betlen Gábor Alapkezelő Zrt.
Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt.
Budapest
Budapest
Communitas Alapítvány